spirala długów

Jeśli zastanawiasz się nad kredytem lub innymi pożyczkami dla firmy, tutaj możesz poznać opinie innych forumowiczów. Pomagamy rozwiać wątpliwości.
Awatar użytkownika
milowita
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2021, 8:44

spirala długów

Post autor: milowita »

Wiecie, jak to trudno jest wpaść w spiralę długów i nie móc się z niej wydostać, jakie są trudne pożyczki dla zadłużonych? Czasami to ostatnia szansa żeby wydostać się ze wszystkich zobowiązań. Ja już traciłam nadzieję, że uda mi się wydostać z tych wszystkich kłopotów. Taka pożyczka dała mi trochę oddechu. Mam nadzieję że ta spirala w końcu się skończy raz na zawsze.
tadeuszz

Re: spirala długów

Post autor: tadeuszz »

Łapcie link do tego artykułu: https://www.rdc.pl/aktualnosci/sponsoro ... zEy74km2zI Zmiana wskaźnika referencyjnego z WIBOR na WIRON to tylko jedna z wielu ewolucji w świecie bankowości, które mogą wpływać na klientów i funkcjonowanie instytucji finansowych. Dlatego zawsze warto być na bieżąco z nowościami i rozwijającymi się trendami w dziedzinie finansów, aby podejmować dobrze poinformowane decyzje i optymalnie zarządzać swoimi finansami. WIBOR ma całkowicie zniknąć do 2025 roku.
merta

Re: spirala długów

Post autor: merta »

Myślę, że zainteresuje was również ten artykuł https://www.bialystokonline.pl/jakie-ws ... 0,4,1.html w którym zostały poruszone kwestie wskaźników referencyjnych oraz tego, które z nich są preferowane na rynkach międzynarodowych.

puszka coca coli
ODPOWIEDZ