Strony internetowe w Wordpress

Znajdziesz tutaj porady dotyczące tworzenia własnej firmowej strony internetowej. Zadawaj pytania, jeśli masz jakieś wątpliwości lub czegoś nie rozumiesz.
Kazik K.

Strony internetowe w Wordpress

Post autor: Kazik K. »

Jeśli myślicie o własnej stronie internetowej to dobrym rozwiązaniem są strony internetowe wordpress. Obecnie większość agencji interaktywnych wykonuje strony www właśnie w tym systemie cms. WordPress jest łatwy z zarządaniu i edycji a dodatkowo nie ma problemu z pozycjonowaniem. Ja prowadzę lokalny sklep z modą damską i zdecydowałem się na pozycjonowanie stron warszawa. Jestem zadowolony bo efekty seo odczułem już w 2 miesiącu od podjęcia współpracy z agencją SEO. Jeśli szukacie dobrej firmy, która tworzy strony internetowe i zajmuje się pozycjonowaniem to polecam https://awprojekt-art.pl/
seeooo

Re: Strony internetowe w Wordpress

Post autor: seeooo »

Mam dość problemów, a reklama mi je również przynosi. Dlatego mam nadzieję, że znajdziemy coś solidnego, co będzie miało dla nas dobry cel. I ja mam wrażenie, że naprawdę warto to sprawdzić. Niech będzie to dla nas pomocne, że SEO Zielona Góra możemy zamówić i to będzie dla nas korzystne.
Kanister8

Re: Strony internetowe w Wordpress

Post autor: Kanister8 »

Wiem, że Ragga Media robią strony interenetowe na Wordpress i to w bardzo niskich cenach, a do tego w ofercie jest również redagowanie tekstów i SEO, więc wszystko w jednym miejscu.
Mośka121

Re: Strony internetowe w Wordpress

Post autor: Mośka121 »

Jeśli chcecie poznać metody i strategie marketingowe to poczytajcie artykuły na blogu https://sucha24.pl/artykul/jakie-korzys ... nia/971978 tam czytałam niedawno o tym jakie korzyści daje firmie pozycjonowanie strony internetowej firmy. Polecam się z tym tematem dokładniej zapoznać.
ODPOWIEDZ