Budowa domu

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim i o niczym. Poruszamy tematy z różnych dziedzin, dzielimy się wiedzą, pomagamy i po prostu rozmawiamy ;)
paninieidealna

Budowa domu

Post autor: paninieidealna »

Tak naprawdę to ja muszę sobie poszukać prawdziwie dużego domu, tak by każdy miał swoje miejsce. No i na pewno będziemy budować, ale dla mnie takie https://www.mgprojekt.com.pl/amber-2 kwestie są ważne. Mam nadzieję, że nie jesteście w tym względzie sceptyczni? Na co wy dziś stawiacie?
effkaa

Re: Budowa domu

Post autor: effkaa »

My też się budujemy, jesteśmy już gdzieś może w połowie drogi. Aktualnie będziemy wykonywać u siebie instalacje elektryczne, wodne itd. Dlatego przy okazji mam pytanie, czy ktoś z was robił zakupy u firmy Sodsys , bo potrzebne będą nam opaski, obejmy itd. A zauważyłam, że oni mają...
Kamil26

Re: Budowa domu

Post autor: Kamil26 »

Dzień dobry! Planuję zainwestować w studnię głębinową w Zawoi https://studniekrakow.pl/studnie-glebinowe/ . Czy ktoś ma jakieś sugestie dotyczące godnych zaufania firm lub specjalistów w tej dziedzinie? Chętnie poznam Wasze opinie.
Janexik

Re: Budowa domu

Post autor: Janexik »

Zawoja piękne miejsce, byliśmy tam na wakacjach i na pewno chętnie byśmy wrócili. A jeśli chodzi o budowę domu, to my zdecydowalismy się także na kamery do monitoringu i jsteśmy bardzo zadowoleni. W końcu wiemy, że dom jest bezpieczny, nawet jak nas tam nie ma.
Sławomir

Re: Budowa domu

Post autor: Sławomir »

Na stronie https://ivel.pl/p15142,zestaw-wideomofo ... ision.html znajdziecie ofertę sklepu internetowego Ivel, gdzie możecie zakupić najróżniejsze systemy alarmowe i monitoring. Czy ktoś z Was również korzysta z ich oferty?
sylka

Re: Budowa domu

Post autor: sylka »

Skoro o budowie domu mowa, to ja jestem ciekawa jaki styropian położyliście na podłogę? Mnie póki co w oko wpadła oferta przygotowana przez https://styro24.pl/styropian-podlogowy-c-3/ ale nie urkywam, że chętnie poznam także waszą opinię.
supcia

Re: Budowa domu

Post autor: supcia »

Wybrałam sobie taki projekt https://www.mgprojekt.com.pl/willa-floryda-4. Ładny, co nie? Ogólnie wydaje się troszkę duży, ale zawsze lubiłam mieć dużą przestrzeń do zagospodarowania.Co myślicie?
ODPOWIEDZ