Dobrej jakości meble

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim i o niczym. Poruszamy tematy z różnych dziedzin, dzielimy się wiedzą, pomagamy i po prostu rozmawiamy ;)
Lunka

Dobrej jakości meble

Post autor: Lunka »

Chcę kupić meble do mieszkania. Zależy mi jednak na tym, żeby były to trwałe meble - na lata. Możecie polecić jakiś konkretny sklep, albo sprawdzonego przez Was producenta mebli? Trafiłam na stronę Meble Moskała, zostawiam link https://meblemoskala.pl może akurat ktoś z Was od nich kupował?
JaneczkaŚ

Re: Dobrej jakości meble

Post autor: JaneczkaŚ »

Na początku sierpnia wprowadziłam się do mojego nowego domu i nie chciałam więcej już czekać i mieszkałam można powiedzieć na budowie. Zamówiłam kuchnie na wymiar w firmie https://www.zovkuchnie.pl/oferta/meble-kuchenne i zamówiłam meble klasyczne. Uwielbiam taki styl i klasyczne meble bardzo ocieplają wnętrze. Firma najpierw zrobiła projekt a potem przystąpiła do realizacji. Meble wyszły pięknie i powiem wam, że teraz mam już wszystko zrobione i najwięcej czasu spędzam właśnie w mojej pięknej kuchni.
telimena

Re: Dobrej jakości meble

Post autor: telimena »

Meble w tym tapicerowane ma można powiedzieć każdy. Aby meble tapicerowane posłużyły dłużej i wyglądały jak nowe trzeba o nie regularnie dbać. Meble kurzą się i brudzą. Polecam firmę Johanacar, która zajmuje się praniem tapicerki meblowej. Oto link do ich oferty w naprawdę rozsądnej cenie https://johanacar.pl/oferta/pranie-tapicerki-krotoszyn Jest to grupa specjalistów z wiedzą, umiejętnościami i bogatym doświadczeniem. Wszystko przebiega bardzo sprawnie i bez problemów. Usługi świadczone są na naprawdę wysokim poziomie. Szczerze polecam!!
ODPOWIEDZ