Integracja pracowników

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim i o niczym. Poruszamy tematy z różnych dziedzin, dzielimy się wiedzą, pomagamy i po prostu rozmawiamy ;)
Awatar użytkownika
iliana60
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2022, 2:48

Integracja pracowników

Post autor: iliana60 »

W jaki sposób w Waszych firmach organizowane są imprezy integracyjne dla pracowników? W naszej firmie nie przykładano do tego większej uwagi, raz do roku była organizowana wigilia dla pracowników, wiosną z kolej piknik dla pracowników i ich rodzin. Ale z tego co kojarzę, w planach na ten rok są również wyjazdy integracyjne i myslę, że to całkiem fajny pomysł :)
jualaa

Re: Integracja pracowników

Post autor: jualaa »

To oczywiste, ale jednak jak dla mnie nie ma reguły, jesteśmy w tym temacie dziś uwięzieni, bo pracodawca coś chce ogarnąć, ale na razie mu to nie wychodzi. Kolejna sprawa, że chcę zmienić branże i powiem wam, co mnie interesuje. Ile zarabia policjant? Zarobki policjanta w Polsce jakie są? Mam nadzieję, że macie takich znajomych i coś mi powiecie?
fenka

Re: Integracja pracowników

Post autor: fenka »

Mam wrażenie, że organizacja imprez integracyjnych jest coraz ważniejsza dla firm. Szukając profesjonalnego podejścia i kreatywnych pomysłów, warta uwagi jest agencja eventowa. Z doświadczenia wiem, że dzięki ich wsparciu, impreza może być nie tylko udana, ale także przyczynić się do lepszej integracji pracowników. W końcu, wspólnie spędzony czas może pomóc w poprawie relacji w zespole.
ODPOWIEDZ