Jak zadbać o płynność finansową?

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim i o niczym. Poruszamy tematy z różnych dziedzin, dzielimy się wiedzą, pomagamy i po prostu rozmawiamy ;)
Awatar użytkownika
Lea-79
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2022, 10:00

Jak zadbać o płynność finansową?

Post autor: Lea-79 »

Jakie macie sprawdzone sposoby w Waszych firmach, żeby zadbać o płynność finansową? Nie ukrywam, że ostatnio są problemy z egzekwowaniem płatności od kontrahentów i szczerze, kosztuje mnie to sporo nerwów, a chciałabym sobie tego oszczędzić. Pomyślałam, że może warto pomyśleć o takim rozwiązaniu jak faktoring dla małych firm. może ktoś z Was korzysta z takiej opcji?
Kacper

Re: Jak zadbać o płynność finansową?

Post autor: Kacper »

Fakt, prowadzenie działalności nie należy do najprostszych rzeczy. Przede wszystkim musimy zacząć działać w branży jaka prezentuje duży potencjał na zarobek oraz mieć wizję tego co chcemy robić. Poza tym musimy uczyć się na błędach innych by nie trafić swojego cennego czasu. Dlatego szukanie oszczędności na zakupie floty samochodów to zdecydowanie kiepski pomysł. Przekonało się o tym wystarczająco dużo osób, a informacje na ten temat można bardzo łatwo znaleźć w sieci. Stąd też takie marki jak Nissan - https://www.nissanfinance.pl/praktyczne ... a-leasingu cieszą się ogromnym zainteresowaniem ponieważ ich modele są jednymi z niezawodnych na rynku.
ODPOWIEDZ