kodex.pl - biznes i technika, porady, dom i ogród, moda

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim i o niczym. Poruszamy tematy z różnych dziedzin, dzielimy się wiedzą, pomagamy i po prostu rozmawiamy ;)
kodex.pl

kodex.pl - biznes i technika, porady, dom i ogród, moda

Post autor: kodex.pl »

Kodex.pl to miejsce, które zaspokoi Twoją ciekawość i pragnienie wiedzy. Nasz portal oferuje rzetelne informacje z szerokiego zakresu dziedzin, takich jak biznes, technologia, moda, zdrowie i wiele innych. Nasza misja polega na dostarczaniu Ci najświeższych informacji, które są ciekawe, aktualne i wartościowe. Odwiedź nas na Kodex.pl, aby zdobyć nowe perspektywy i poszerzyć horyzonty! Zapraszamy na https://kodex.pl
draco

Re: kodex.pl - biznes i technika, porady, dom i ogród, moda

Post autor: draco »

Czasem lubię sadzić rośliny tylko po to, żeby po prostu mieć wokół siebie coś fajnego. I dlatego właśnie sprawdzam, czy https://inbudo.pl/szalwia-omszona/ będzie idealnym pomysłem dla mnie. Mam nadzieję, że i owszem, ale czas pokaże. Szukam też sposobów jej utrzymania. Nie mam ręki do kwiatów, to jest bardziej niż pewne.
xeondara

Re: kodex.pl - biznes i technika, porady, dom i ogród, moda

Post autor: xeondara »

Jestem zdania, że najlepszym rozwiązaniem dla mnie będzie po prostu najtańszy impregnat do drewna , bo jakiegoś wymyślnego nie potrzebuje, a wiem, że i dobry może być tani. Stąd na przykład zastanawiam się nad tym, który z nich będzie właśnie odpowiednim. Czekam na wskazówki z utęsknieniem.
ODPOWIEDZ