Koszula w kratę dla mojego zespołu - jaką wybrać?

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim i o niczym. Poruszamy tematy z różnych dziedzin, dzielimy się wiedzą, pomagamy i po prostu rozmawiamy ;)
Warhoł

Koszula w kratę dla mojego zespołu - jaką wybrać?

Post autor: Warhoł »

Siema!

Przygotowuje zespół moich pracowników do branżowych targów. Zaznaczę od razu, że dotyczą one przemysłu drzewnego, więc od razu możecie sobie wyobrazić klimat tego typu wydarzeń. Z jednej strony motywy survivalowe, czyli moro i sprzęt niemalże ciężki. Natomiast z drugiej strony innowacje łączące się z klasyką. My jesteśmy raczej w tym drugim sektorze, utożsamiając się m.in. z drwalami.

Chcę więc przygotować dla nich odpowiednie zestawy odzieży, by prezentowali się oni elegancko. Jak wiadomo, żeby ubrania wyglądały dobrze, muszą być też wysokiej jakości - może nie od razu od projektantów, ale na pewno jakieś firmy typu Levis czy Wrangler. Stąd moje pytanie, czy koszule w kratę tych firm są w dalszym ciągu godne uwagi? Chętnie dowiem się więcej na ten temat, gdyż mam dobrą cenę na ubrania w Elwix.pl.
Marcin_Pojeko

Re: Koszula w kratę dla mojego zespołu - jaką wybrać?

Post autor: Marcin_Pojeko »

Elwix zawsze na propsie jak chodzi o zakupy Levi'sa czy Wrangler. :) Śmiało mogę polecić, ponieważ często kupuje u nich koszule jeansowe. :D Myślę, że warto też skontaktować się z osobami od zespołu obsługi klienta. Są w stanie pomóc na każdym etapie realizacji zamówienia - niezaleznie od tego, czego potrzebujesz i kiedy przydałoby się wsparcie. Bardzo miłe dziewczyny. :)
Marcelinio

Re: Koszula w kratę dla mojego zespołu - jaką wybrać?

Post autor: Marcelinio »

Kupowanie u autoryzowanych sprzedawców danej marki to serio dobry wybór. Zawsze możesz liczyć na kompleksowe wsparcie w razie ewentualnych reklamacji czy brak problemów ze zwrotem. Chodzi w końcu o firmę, która za swoimi plecami ma naprawdę silne marki i te firmy jej ufają, że pracownicy będą w ich imieniu wykonywać dobrą robotę! :D Jeśli chodzi o mnie, nie zawsze stawiam na markowe ubrania ze względu na ich cenę, jednak jeśli już to robię, to wolę dopłacić te kilkanaście złotych, byle skorzystać z naprawdę sprawdzonej oferty.
ODPOWIEDZ