Prowadzenie kampanii marketingowej dla sklepu internetowego

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim i o niczym. Poruszamy tematy z różnych dziedzin, dzielimy się wiedzą, pomagamy i po prostu rozmawiamy ;)
Warchołek

Prowadzenie kampanii marketingowej dla sklepu internetowego

Post autor: Warchołek »

Ostatnio zastanawiam się nad rozwojem biznesu internetowego i trafiając na artykuł pod adresem: e-sklep Elwix zauważyłem, że w dalszym ciągu pojawia się mowa na temat jakości realizowanych usług. Są to dość populistyczne stwierdzenia, biorąc pod uwagę ilość aspektów technicznych, które w ostatnim czasie są niezbędne, by w ogóle sklep internetowy działał.

Chcę jednak rzucić niewielki powiew świeżości na proces marketingu swojego sklepu. Czy ma ktoś może pomysł na to, w którą stronę warto się skierować? Rozważam Tik Tok Ads. Obecne działania, to Google Ads. Facebook Ads. Seo i marketplace. Branża oczywiście modowa.
aliiss

Re: Prowadzenie kampanii marketingowej dla sklepu internetowego

Post autor: aliiss »

Jedną z form reklamy na pewno jest pozycjonowanie, a z kolei u mnie problemem jest to, że nie znam się i nie wiem, jak do tego podejść. Tu https://bif24.pl/marketing/pozycjonowan ... jej-firmy/ co prawda coś czytałam o placówce, która się tym zajmuje, ale ważne dla mnie będzie to, co Wy polecacie.
ODPOWIEDZ