spawanie MIG

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim i o niczym. Poruszamy tematy z różnych dziedzin, dzielimy się wiedzą, pomagamy i po prostu rozmawiamy ;)
Awatar użytkownika
Krzysztof1979
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2023, 3:25

spawanie MIG

Post autor: Krzysztof1979 »

Wahałem się pomiędzy nauką spawania MIG i MAG,, zdecydowałem się na MIG, bo jest to jeden z najbardziej wszechstronnych i szeroko stosowanych procesów spawalniczych, ponieważ można nim spawać prawie każdy metal, w tym aluminium, stal, stal nierdzewną, a nawet miedź. Spawanie metodą MIG oferuje takie zalety, jak duża szybkość i łatwość obsługi, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań przemysłowych. Ktoś z Was wykonuje taką pracę?
koileinaa

Re: spawanie MIG

Post autor: koileinaa »

Prawdę mówiąc, ja się na tych wszystkich obszarach mało znam, mam jednak nadzieję, że i dla Was to będzie pomocne, a mianowicie, że macie pod wieloma względami dla mnie wskazówki, jeśli chodzi o coś takiego jak polerowanie stali nierdzewnej . Wiecie, to coś muszę ogarnąć, a wiem jedynie, że można coś takiego wykonywać i to tyle.
santa

Re: spawanie MIG

Post autor: santa »

Uważam, że stosowanie wysokiej jakości gazów spawalniczych jest dobrym pomysłem w przypadku każdego projektu spawalniczego. W Warszawie gazy spawalnicze warszawa to zaufana firma z udokumentowanym doświadczeniem w dostarczaniu najwyższej klasy gazów spawalniczych. Zapewniam, że wybierając ich do swoich potrzeb spawalniczych, nie zawiedziesz się pod względem jakości i trwałości.
ODPOWIEDZ