Specjalistyczne tłumaczenia

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim i o niczym. Poruszamy tematy z różnych dziedzin, dzielimy się wiedzą, pomagamy i po prostu rozmawiamy ;)
Awatar użytkownika
Julita1999
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2021, 5:46

Specjalistyczne tłumaczenia

Post autor: Julita1999 »

Potrzebuję wsparcia z zakresu tłumaczeń z języka angielskiego. Sam język nie jest dla mnie problemem, znam go dobrze i z takimi "tradycyjnymi" tłumaczeniami w naszej firmie, na co dzień radzę sobie raczej całkiem sensownie, natomiast mamy kilka tekstów, które potrzebują bardziej fachowego wsparcia, bo chodzi o tłumaczenia medyczne, możecie mi kogoś polecić?
Zeeniop

Re: Specjalistyczne tłumaczenia

Post autor: Zeeniop »

Szukam specjalistycznego tłumaczenia dla mojej firma a właściwie dla sklepu internetowego https://goodsport.pl/. Zależy mi jednak na tym aby osoba dokładnie ustaliła dane słownictwo potoczne w danym języku. Wiadomo, każdy język różni się od siebie i niektóre rzeczy mają inne znacznie. Przykładowo w Polsce rowery Trek dzielą się na różne typy rowerów, które np. w Anglii czy USA są całkowicie inaczej dzielone. Dlatego zależy nam na profesjonalnym podejściu do tłumaczenia rowerów Trek oraz innych akcesoriów w naszym rowerowym sklepie.

gra w loga firm
ODPOWIEDZ