Wakacje zagranicą

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim i o niczym. Poruszamy tematy z różnych dziedzin, dzielimy się wiedzą, pomagamy i po prostu rozmawiamy ;)
Kłódka

Wakacje zagranicą

Post autor: Kłódka »

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy byliście może na wakacjach m.in. w Hiszpanii, a konkretnie na Wyspach Kanaryjskich? Na stronie https://wakacjenatenerife.pl/wakacje-na ... st-minute/ znalazłam apartamenty w ofercie last minute i zastanawiam się nad rezerwacją terminu na ostatni tydzień września, jednak nie wiem jak tam jest. Czy w Hiszpanii zawsze jest słoneczna pogoda i plaże nie są przeludnione? Nie ukrywam, że pierwszy raz będziemy lecieć i wolę się upewnić. Dzięki z góry.
sally88

Re: Wakacje zagranicą

Post autor: sally88 »

Na pewno na takie wakacje trzeba się odpowiednio przygotować. Dlatego warto byłoby też kupić sobie solidną walizeczkę. Tak się składa, że znalazłam na walizki duże promocje ostatnio na stronie sklepu Solier. Możecie przy okazji sobie sprawdzić - warto...
majaa

Re: Wakacje zagranicą

Post autor: majaa »

Ja akurat mam małe dzieci, także w tym roku na pewno pozostanę przy Polsce. Ale mam już kilka opcji na oku.... Chociażby chcę postawić na hotel czterogwiazdkowy nad morzem w Mrzeżynie i tam wypocząć w nadmorskim klimacie. Słyszałam, że hotel Zalewski jest tak polecany, kojarzycie? Planuję sprawdzić sobie ich ofertę.
wakacjki

Re: Wakacje zagranicą

Post autor: wakacjki »

Jak już podrózujecie. to jakiego rodzaju pamiątki przywozicie? Ja ostatnio zaczęłam sprawdzać pudełko drewniane zamykane , ale nie wiedziałam, czy to mi się koniec końców przyda. Dlatego ciekawi mnie Wasze podejście do tematu. serio.
MartynaW

Re: Wakacje zagranicą

Post autor: MartynaW »

Zaplanowanie idealnych wakacji jest jak najbardziej możliwe i możemy to zrobić we własnym zakresie. Wystarczy poczytać typowe blogi prowadzone przez podróżników by poznać wszystkie sekrety. Chyba nie trzeba wspominać ile można na tym zaoszczędzić bo jednak ceny oferowane przez biura podróży mogą być mocno zawyżone. Do tego mamy pełną możliwość zaplanowania swoich działań na miejscu. Najważniejsze jest by wybrać hotel spełniający nasze oczekiwania. Przede wszystkim zwróćmy na to jakie akcesoria hotelowe - https://higiena24.com/74-kosmetyki-i-akcesoria-hotelowe są dostępne na wyposażeniu. To pokazuje podejście samej firmy w kwestii dbania o swoich klientów. Oczywiście na miejscu musi też być czysto bo to podstawa.
Zenon

Re: Wakacje zagranicą

Post autor: Zenon »

Podróżowanie to jedna z lepszych pasji jakie możemy mieć w życiu. Wystarczy policzyć jak wiele jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet jeśli bierzemy tylko pod uwagę krajowe wypady. Oczywiście będzie do tego potrzebny niezawodny samochód jednak jest to inwestycja przydatna też w codziennym życiu. W końcu to narzędzie z jakiego korzystamy każdego dnia by załatwić wiele spraw. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to jaki model spełni nasze oczekiwania? Patrząc na oferty takich marek jak Dacia - https://www.dacia.pl/samochody/nowy-spring.html to mamy bardzo szerokie spektrum wyboru. Do tego możemy skorzystać z możliwości finansowania zakupu na atrakcyjnych warunkach.
wodna12

Re: Wakacje zagranicą

Post autor: wodna12 »

Ja aktualnie planuję na Majorkę. Liczę, że będą tam odpowiednie miejsca do pływania. Deska SUP, którą ostatnio zakupiłam jest idealna do transportu więc mam nadzieję, że trochę popływam ;)
ODPOWIEDZ