Budowa hal magazynowych

Planujesz inwestycję, ale nie wiesz, czy się opłaci? Jeśli chcesz uzyskać informacje na ten temat, to koniecznie zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
efraim
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2022, 11:54

Budowa hal magazynowych

Post autor: efraim »

Czeka nas w najbliższym czasie budowa hal magazynowych w naszej firmie (dwóch), mamy nadzieję, że uda się jeszcze w tym roku, no ale wiadomo, że tutaj wiele zależy od terminów, dostępności firm budowlanych, więc tak naprawdę wszystko jeszcze zobaczymy. No ale przychodzę do Was z dwoma pytaniami - czy macie jakieś doświadczenia, z gotowymi betonowymi elementami, takimi jak między innymi strop gęstożebrowy? No i drugie pytanie, czy macie może jakieś namiary na firmy budowlane, które podjęłyby się jeszcze w tym roku takiej budowy?
SzymonW

Re: Budowa hal magazynowych

Post autor: SzymonW »

Taka inwestycja jest bardzo przyszłościowa. Patrząc na to jakie trendy panują w branży e-commerce to na przestrzeni ostatnich lat widać bardzo duży wzrost zakupów. Nie ma się co dziwić bo ten sposób zamawiania jest najbardziej wygodny dla klienta końcowego. Natomiast trzeba spełnić szereg wymagań by liczyć na obsługę dużych firm. Przede wszystkim liczy się jakość oraz szybko realizowania zamówień. Dlatego tak ważne jest by posiadać oprogramowanie typu magazyn automatyczny - https://quantum-software.com/blog/autom ... -magazynu/ ponieważ jest to najskuteczniejszy sposób na zwiększenie efektywności procesów magazynowych. Wystarczy poczytać branżowe raporty na ten temat by szybko się zdecydować na integrację.
ODPOWIEDZ