Budowa domu - wybór projektu?

Dowiedz się, gdzie szukać ogłoszeń o lokalach usługowych na sprzedaż i do wynajęcia. Poznaj doświadczenia innych użytkowników.
małwa

Budowa domu - wybór projektu?

Post autor: małwa »

Można powiedzieć, że od projektu domu wszystko się zaczyna, choć wiadomo, że wcześniej należy zebrać fundusze. A skoro mowa o projektach, to co polecacie? Ja się zastanawiam nad czymś takim https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-3 . Pracownia jest znana, a na pewno znajdziecie u nich sporo różnorodnych projektów. Co myślicie?
lunaa

Re: Budowa domu - wybór projektu?

Post autor: lunaa »

Przydałby mi się inżynier kontraktu gorzów wielkopolski, kierownik budowy - na kogo warto byłoby postawić? Czy ktoś z was ma sprawdzonego takiego kierownika budowy? Kogo moglibyście mi polecić? Do kogo się z głosić według was? Bo nie bardzo wiem, a niedługo mam w planach zacząć budowę.
zuzula12

Re: Budowa domu - wybór projektu?

Post autor: zuzula12 »

Zdecydujecie się na garaż pry domu? Ja na pewno zainwestuję w dodatkowy garaż blaszany, który wykorzystam na własne potrzeby. Na stronie https://click.waw.pl/2023/12/23/garaze/ czytałam o takich rozwiązaniach, funkcjach i zaletach garaży blaszanych .Poczytajcie sobie też. Polecam
Adrian841

Re: Budowa domu - wybór projektu?

Post autor: Adrian841 »

Jeżeli szukacie firmy, która wykonuje naprawa pionów kanalizacyjnych , to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Świat Instalacji. Są to specjaliści w swojej branży, którzy z pewnością będą w stanie Wam pomóc.
krystian1512

Re: Budowa domu - wybór projektu?

Post autor: krystian1512 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://blaszaki.com.pl/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego producenta najróżniejszych garaży blaszanych oraz domków ogrodowych. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ekko

Re: Budowa domu - wybór projektu?

Post autor: ekko »

Warto wiedzieć, że https://styro24.pl/ to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do skutecznego ocieplenia budynku. Bogata oferta produktów oraz fachowa pomoc to gwarancja satysfakcji i efektywności Twojego projektu
ODPOWIEDZ