Opinie Deer Garden. Ogrody Naturalnie. Mariusz Urbaniak Łódź

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat znanych nam firm. Chcesz się dowiedzieć które firmy są godne polecenia, a których należy unikać? Wejdź tutaj!
Ilia

Opinie Deer Garden. Ogrody Naturalnie. Mariusz Urbaniak Łódź

Post autor: Ilia »

Hej! Czy macie jakieś opinie na temat firmy...
dsa3421

Re: Opinie Deer Garden. Ogrody Naturalnie. Mariusz Urbaniak Łódź

Post autor: dsa3421 »

Nie znam tej firmy, ale z własnego doświadczenia wiem, że większość prac przy zakładaniu ogrodu można wykonać samodzielnie, oczywiście potrwa to o wiele dłużej jak by to robiła profesjonalna firma, ale na pewno można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Na pewno nie ma sensu oszczędzać na zakupie roślin do ogrodu, ponieważ zwykle te najtańsze nie rosną tak jakbyśmy sobie życzyli. Warto wybierać tylko takie odmiany, które mają dobre opinie. Dlatego przed zakupem roślin najlepiej poczytać sobie sporo i zebrać informacje o poszczególnych roślinach jakie chcemy kupić. Ze swojej strony mogę polecić fora internetowe oraz stronę https://cudowny-ogrod.blogspot.com znajdziemy tam sporo rzetelnych wypowiedzi. Ja swój ogród podzieliłem na 3 części : warzywną, owocową i ozdobną. Myślę, że to była jedna z najlepszych decyzji jaki mogłem podjąć . Polecam każdemu zaplanować cały układ ogrodu oraz podzielić ogródek przydomowy na strefy.
hallow

Re: Opinie Deer Garden. Ogrody Naturalnie. Mariusz Urbaniak Łódź

Post autor: hallow »

U mnie ogród jest do zaplanowania, ale ja mam pewność, że wszystko da się na spokojnie ułożyć i dla mnie to naprawdę należy dobrze zaplanować. Na razie mam na oku coś takiego https://www.mgprojekt.com.pl/blog/wymar ... d-czesc-8/ , bo jak wiadomo, wszystko ma swoje własne podejście, warto się zainspirować.
kajaa

Re: Opinie Deer Garden. Ogrody Naturalnie. Mariusz Urbaniak Łódź

Post autor: kajaa »

Tak naprawdę zastanawialiście się na przykład, po co nam będzie coś takiego jak https://recynk.pl/? No wiecie, to chemia ocynkowa, przede wszystkim stosowana w środkach ochrony roślin, a to jak wiadomo, jest bardzo ważne. Powinniśmy się skupiać na tym, by jednak mimo wszystko całość stosować dość rozbudowanie.
ODPOWIEDZ