Opinie LG Chem Wrocław Energy Biskupice podgórne

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat znanych nam firm. Chcesz się dowiedzieć które firmy są godne polecenia, a których należy unikać? Wejdź tutaj!
Nikodem

Opinie LG Chem Wrocław Energy Biskupice podgórne

Post autor: Nikodem »

Cześć, czy wiecie jak pracuje się w tej firmie? Macie jakieś doswiadczenia?
Mistrz nocnej zmiany

Re: Opinie LG Chem Wrocław Energy Biskupice podgórne

Post autor: Mistrz nocnej zmiany »

Nowoczesna fabryka, daje dużą kasę stała spokojna powtarzalna praca, jak wszędzie - bo duże ryzyko jak na beczce poruchu! Dziwi mnie że w Chinach nie zbudowano pewnie chodzi o utylizację litu w Polsce - bo pracowników mają tam tańszych! Tego normalnie chyba nie mamy w surowcach naturalnych i wodach gruntowych! No i te zanieczyszczenia CO2 ! 1 bateria podczas produkcji i emisja jak 8 lat emisja auta, a filtry lubią się zapchać, a jak zapcha się to w powietrze leci nocą se bo fachowiec od rana pracuje. Ale w Polsce kary za smog nie grożą, bo i tak mamy to w naszym budżecie krajowym. Przekupionych ludzi sprawdzajacych emisję też ma się! Ryzyko jest namoknie bateria litowa, wybuchnie i zonk! Dlatego dofinansowano straż pożarną nieopodal - inwestycja w bezpieczeństwo! W końcu mało kto wie, że jak wrzucisz do kosza baterię litową namoknie i mamy pożar śmieci! No ale postęp jest, a warto oj kasa jest i spokojna praca!
melex855

Re: Opinie LG Chem Wrocław Energy Biskupice podgórne

Post autor: melex855 »

Od 2015 roku zajmujemy się systemami związanymi z bezpieczeństwem oraz wygodą użytkowania naszego domu. Projektujemy systemy alarmowe, systemy monitoringu oraz systemy inteligentnego domu. Bazujemy na doborze sprzętu sprawdzonych producentów, którzy oferują gwarancje na swoje urządzenia. Jesteśmy na bieżąco z światem nowych technologii więc wybieramy tylko nowoczesne systemy, które posłużą przez długie lata. Wszystkie projekty wykonywane są profesjonalnie by instalator mógł je łatwo zrozumieć. https://www.blueprotect.pl
ODPOWIEDZ