Opinie Maciej Czyż Twój Ogród Maciej Czyż Lulkowo

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat znanych nam firm. Chcesz się dowiedzieć które firmy są godne polecenia, a których należy unikać? Wejdź tutaj!
Dyzma

Opinie Maciej Czyż Twój Ogród Maciej Czyż Lulkowo

Post autor: Dyzma »

Hej, czy wiecie jak pracuje się w tej firmie? Macie jakieś doswiadczenia?
małwa

Re: Opinie Maciej Czyż Twój Ogród Maciej Czyż Lulkowo

Post autor: małwa »

Dyzma pisze: 11 mar 2021, 21:43 Hej, czy wiecie jak pracuje się w tej firmie? Macie jakieś doswiadczenia?
W ogrodzie wciąż trwają jakieś prace i nie zawsze możemy wiedzieć, co pierwsze kupić. No i takie sprzęty jak glebogryzarka spalinowa z napędem używana jest często dobrym pomysłem. Nie zawsze możemy ten sprzęt w 100% sami wykorzystać, a przecież ważne jest, żeby oszczędzać i obniżać koszty. Nie ma to jak dobry plan na to, a jednak jak coś będzie tylko krótko używane, bo nie musi być nowe.
eaś

Re: Opinie Maciej Czyż Twój Ogród Maciej Czyż Lulkowo

Post autor: eaś »

małwa pisze: 29 lis 2021, 9:59
Dyzma pisze: 11 mar 2021, 21:43 Hej, czy wiecie jak pracuje się w tej firmie? Macie jakieś doswiadczenia?
W ogrodzie wciąż trwają jakieś prace i nie zawsze możemy wiedzieć, co pierwsze kupić. No i takie sprzęty jak glebogryzarka spalinowa z napędem używana jest często dobrym pomysłem. Nie zawsze możemy ten sprzęt w 100% sami wykorzystać, a przecież ważne jest, żeby oszczędzać i obniżać koszty. Nie ma to jak dobry plan na to, a jednak jak coś będzie tylko krótko używane, bo nie musi być nowe.
Z tą glebogryzarką to masz rację. Przydaje się w ogrodzie, choć może nie tak często, jak na przykład studnia. Moim zdaniem powinnaś się nad tym zastanowić. Tu będzie proste rozwiązanie do siania, a jak podłączyć odpowiedni system, to i nawożenie będzie bajecznie proste.
ulepaa

Re: Opinie Maciej Czyż Twój Ogród Maciej Czyż Lulkowo

Post autor: ulepaa »

Nie znam się na prowadzeniu ogrodu, ale dostałam wyjątkową zależność, a mianowicie mam sobie dołożyć czegoś na drzewka, by przede wszystkim to dobrze funkcjonowało i żeby mogły one przede wszystkim pozwolić nam na ładny wygląd. Stąd sprawdzam sobie niektóre kwestie i na pewno coś https://recynk.pl/ takiego mi się przyda.
ODPOWIEDZ