certyfikat ISO - bhp

Zapraszamy tutaj wszystkich, którzy potrzebują rad i wskazówek w sprawach dotyczących prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jak możemy Ci pomóc?
Awatar użytkownika
petra-74
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2021, 15:39

certyfikat ISO - bhp

Post autor: petra-74 »

Wszystkim, którzy chcieliby aby ich firma zdobył certyfikat ISO np. z dziedziny BHP polecam współpracę z firmą: https://www.adees.net/ Świetni fachowcy, bardzo dobrze znający normy ISO i mający doświadczenie w ich wdrażaniu.

acuta
eaś

Re: certyfikat ISO - bhp

Post autor: eaś »

petra-74 pisze: ↑21 paź 2021, 0:58 Wszystkim, którzy chcieliby aby ich firma zdobył certyfikat ISO np. z dziedziny BHP polecam współpracę z firmą: https://www.adees.net/ Świetni fachowcy, bardzo dobrze znający normy ISO i mający doświadczenie w ich wdrażaniu.

Nie wiedziałam nawet, że na to są certyfikaty. Myślę, że sporo osób miało ten sam problem co i ja. Dla mnie jednak ważne jest samo wyposażenie i też elementy ochrony ppoż. No i jeśli o tym mowa, to koc gasniczy muszę kupić. Macie może świadomość, gdzie coś takiego znajdę? Jednak nie chcę byle czego, żeby potem nikt mi nie zarzucił, że coś źle robię.
amber

Re: certyfikat ISO - bhp

Post autor: amber »

Usługi BHP są niezbędne zarówno dla firm, jak i domów. Iinstrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest kluczową częścią każdej takiej usługi i obejmuje nauczanie ludzi, jak zapobiegać pożarom i reagować na nie, a także jak bezpiecznie używać i przechowywać materiały łatwopalne. Profesjonalne usługi BHP mogą pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa.
Sławomir

Re: certyfikat ISO - bhp

Post autor: Sławomir »

Wszystkie akcesoria i odzieża BHP do mojej firmy zamawiam w sprawdzonym sklepie internetowym - https://kbc.com.pl , ponieważ oferują najlepszą jakość. Czy ktoś z was również korzysta z oferty tego sklepu?
ODPOWIEDZ