gadżety reklamowe - podkładki do kubków

Zapraszamy tutaj wszystkich, którzy potrzebują rad i wskazówek w sprawach dotyczących prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jak możemy Ci pomóc?
Awatar użytkownika
Izydora
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2023, 0:51

gadżety reklamowe - podkładki do kubków

Post autor: Izydora »

Hejka, szukam pomocy w zakresie gadżetów reklamowych. Chciałabym zamówić podkładki pod kubek z logo mojej firmy. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś dobre źródło?
Znalazłam https://businessgifts.pl/podkladki-pod-kubek, ale chciałbym się upewnić, że to dobry wybór. Czy ktoś z Was miał z nimi do czynienia? Co w ogóle sądzicie o podkładach w formie gadżetów reklamowych?
Z góry dziękuję za pomoc! :)
MariuszP

Re: gadżety reklamowe - podkładki do kubków

Post autor: MariuszP »

Marketing naszej firmy to podstawa w dzisiejszych czasach. Dlatego musimy się zastanowić nad tym jak to rozegrać. Budżet powinniśmy mieć w pierwszej kolejności na działania oparte o internet bo jednak to jedna z najlepszych inwestycji. Wystarczy zobaczyć na wielu przykładach jak potrafi to zwiększyć sprzedaż. Oczywiście stawianie na gadżety reklamowe to bardzo dobre podejście. Pytanie tylko jak uzyskać największy efekt przy jak najmniejszym wkładzie finansowym? Jednym ze sprawdzonych pomysłów są kalendarze firmowe z logo do zamówienia chociażby tutaj - https://nana.com.pl/k843,poligrafia-kal ... amowe.html dostępne w wielu wariantach. To bardzo praktyczny produkt więc ludzie będą nim zachwyceni.
ODPOWIEDZ