Ogarnąć chaos - sprzedaż ciuchów przez internet

Zapraszamy tutaj wszystkich, którzy potrzebują rad i wskazówek w sprawach dotyczących prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jak możemy Ci pomóc?
Awatar użytkownika
manuela69
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2021, 16:19

Ogarnąć chaos - sprzedaż ciuchów przez internet

Post autor: manuela69 »

Witam,
Razem z synową postanowiłyśmy założyć własny biznes i postawiłyśmy na swoim. Rozkręciłyśmy coś na kształt ciucholandu przez internet. Problem polega na tym, że nie ogarniamy za bardzo ilości. Oznaczamy każdy produkt kolejnym numerem, ale jest z tym za dużo roboty, to pochłania nam czas. Poza tym mamy też sporo zwrotów, to akurat normalne. I przydałoby się to wszystko jakoś uporządkować, bo na razie to chaos! Znajoma która pracuje w sklepie podsunęła mi dobry pomysł - wprowadzenie etykiet z kodami kreskowymi. Co Wy o tym sądzicie, czy to się u nas sprawdzi?

aks 74u tactical
kaśka

Re: Ogarnąć chaos - sprzedaż ciuchów przez internet

Post autor: kaśka »

Ja uważam, że w każdym biznesie trzeba ogarnąć chaos i wszystko sobie dobrze poukładać. Od jakiegoś czasu coraz więcej firm korzystać zaczyna z nowoczesnych technologii. Jest ona wykorzystywana w różnych branżach i poprawia funkcjonowanie danego przedsiębiorstwa. Ja szukałam w sieci jakiegoś rozwiązania które usprawni pracę w działach call center. Wiadomo, że w sieci można znaleźć wszystko więc zaczęłam przeglądać strony. Na jednej z nich znalazłam wiadomości o tym, co to jest Bot rozmowa . To nic innego jak sztuczna inteligencja dzięki której można załatwić wiele spraw konsumentów w jednym czasie. Warto sobie moim zdaniem na ten temat poczytać.
MarzenkaBiz05

Re: Ogarnąć chaos - sprzedaż ciuchów przez internet

Post autor: MarzenkaBiz05 »

Wydaje mi się że całkiem dobry pomysł. Do takiego biznesu na pewno przyda się też program do fakturowania. Czy słyszała Pani o Faktura Small Business Lite? To prosty program do generowania faktur. Myślę że do Pani działalności byłby odpowiedni. Może Pani o nim poczytaj więcej tutaj: https://www.mega-tech.com.pl/porownanie ... do-faktur/
Sławomir

Re: Ogarnąć chaos - sprzedaż ciuchów przez internet

Post autor: Sławomir »

Jeżeli potrzebujecie roaming za granicą orange , to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie macie możliwość wynajmu mobilnego internetu za granicę. Ktoś z Was również korzystał z ich oferty?
Krzykacz

Re: Ogarnąć chaos - sprzedaż ciuchów przez internet

Post autor: Krzykacz »

Zwiększenie świadomości na temat cyberbezpieczeństwa jest niezbędne w obliczu rosnącej liczby oszustw internetowych. Kluczowe jest regularne aktualizowanie oprogramowania oraz stosowanie kompleksowych rozwiązań antywirusowych. Dodatkowo, warto nauczyć się rozpoznawać typowe schematy oszustw. Praktyczne porady dotyczące ochrony swoich transakcji online znajdują się w artykule pod adresem https://glosseniora.pl/2024/01/29/bezpi ... ch-rzeczy/ co może być bardzo pomocne w unikaniu pułapek online.
ODPOWIEDZ