Plener na wesele

Zapraszamy tutaj wszystkich, którzy potrzebują rad i wskazówek w sprawach dotyczących prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jak możemy Ci pomóc?
eaś

Plener na wesele

Post autor: eaś »

Cześć, sporo zastanawialiśmy się z mężem ostatnio i wychodzi na to, że potrzebujemy wziąć ślub. Obu nam to się przyda - scementuje nasz związek, ale także i pomoże w rozwinięciu naszych więzi. Musze tylko jakiś plener ślubny wybrać, a to nie jest proste. Nie raz widziałam, że jednak potem źle wychodziły zdjęcia.
Sławomir

Re: Plener na wesele

Post autor: Sławomir »

Czy wiecie jakie będą najlepsze gry na wieczór panieński ? Osobom zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzic stronę, gdzie znajdziecie najlepszy poradnik ślubny.

płaskownik stalowy 3mm
rozaliaa

Re: Plener na wesele

Post autor: rozaliaa »

I jak tam idą przygotowania? Tak się składa, że ja też wychodzę za mąż, także wiem co to stres itd. Właśnie sprawdzam różne salony, bo chodzi mi po głowie suknia ślubna księżniczka . Chciałabym zrealizować marzenie o takiej pięknej kreacji.
lopek

Re: Plener na wesele

Post autor: lopek »

Moim zdaniem przyjęcia weselne Nadarzyn w Villi Mamma to świetny pomysł. Piękna i przestronna sala weselna w połączeniu z pyszną kuchnią regionalną i polską z pewnością sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie niezapomniany. Dodatkowo, znajduje się ona zaledwie 20 minut jazdy od Warszawy, co czyni ją dogodną dla gości.
morinaa

Re: Plener na wesele

Post autor: morinaa »

No trzeba sobie wszystko na spokojnie przemyśleć, bo jest to jedyny taki dzień... Jak chodzi o mnie, to szukam już dj weselny - ponieważ zależy mi na niedrogiej, ale efektywnej oprawie muzycznej. W sieci trochę poszperałam i znalazłam chociażby Dj-a Jerzman . Może ktoś z was korzystał z jego usług i podzieli się opinią?
ODPOWIEDZ