praca dla fachowców za granicą

Zapraszamy tutaj wszystkich, którzy potrzebują rad i wskazówek w sprawach dotyczących prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jak możemy Ci pomóc?
Awatar użytkownika
Maurycy_72
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2022, 16:28

praca dla fachowców za granicą

Post autor: Maurycy_72 »

Myślicie że trudno jest teraz znaleźć pracę dla fachowca w Holandii lub innym kraju? Chodzi mi głównie o mechaników czy spawaczy. Wydaje mi się, że nadal ofert jest całkiem sporo i nie ma problemu z wybraniem czegoś konkretnego. Szczególnie jeśli wybierzemy się do agencji pośrednictwa pracy. Ktoś z was korzystał z tego rodzaju usług czy szukaliście samodzielnie?
pochodniee

Re: praca dla fachowców za granicą

Post autor: pochodniee »

Może fajnie jest powiedzieć, że mam sporo rozwiązań i dla mnie nie ma naprawdę pod tym kątem jednej drogi. No i jak dla mnie takie https://portal.forumpraca.pl/zawody/spe ... i-szkolen/ posunięcia są ważne. I mam wrażenie, że naprawdę można to wszystko ogarnąć, jeśli znajdzie się odpowiednie podejście do siebie.
dariaa

Re: praca dla fachowców za granicą

Post autor: dariaa »

A wiecie jak ogromne jest też zapotrzebowanie na specjalistów IT? Jest to niesamowite, warto byłoby coś porobić w tym kierunku, jak interesujecie się informatycznymi systemami itd. Tutaj https://www.supremo.pl/oferty-pracy-it/ ... nt-manager poznajcie szczegóły takiej pracy.
Marczek

Re: praca dla fachowców za granicą

Post autor: Marczek »

Bardzo ciekawą opcją jest moim zdaniem współpraca z https://mesoworks.com/ jeśli chodzi o osoby które mają doświadczenie w budowlance i myślą o wyjeździe zagranicę np. do Belgii albo Holandii. Jest to opcja na rozwój, jest szansa pracować z najnowszymi technologiami i współpracować z doświadczonymi profesjonalistami w branży.

deskowanie dachu grubość
Adrian131

Re: praca dla fachowców za granicą

Post autor: Adrian131 »

Jeżeli są tutaj osoby, które szukają firmy zajmujące się pracami na wysokościach, to osobiście mogę Wam polecić ofertę, z której sam skorzystałem - https://prace-wysokosciowe-gorzow.pl/ . Wszystkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów.

zmiany proboszczów diecezja tarnowska
Kamrat

Re: praca dla fachowców za granicą

Post autor: Kamrat »

Zastanawialiście się kiedyś, jak ułatwić nowym pracownikom pierwsze dni w pracy? Ostatnio natrafiłem na aplikację https://gamfi.com/pl/ która oferuje ciekawe rozwiązania. Dzięki niej można sprawnie wprowadzić nowych pracowników w strukturę firmy oraz szybko przekazać im niezbędne informacje. To świetny sposób na zwiększenie efektywności wdrożenia.
ODPOWIEDZ