Prezenty gwiazdkowe

Zapraszamy tutaj wszystkich, którzy potrzebują rad i wskazówek w sprawach dotyczących prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jak możemy Ci pomóc?
Awatar użytkownika
szarlina-75
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2021, 22:47

Prezenty gwiazdkowe

Post autor: szarlina-75 »

W tym roku naprawdę szybko uporałam się z zakupem prezentów gwiazdkowych, dzisiaj zamówiłam ostatnią rzecz - kask do jazdy konnej, który wymarzyła sobie moja bratanica. Jeździ konno od jakiegoś już czasu i chciała dostać nowy kask, do tego planuję kupić jej też rękawiczki jeździeckie.
pelunia

Re: Prezenty gwiazdkowe

Post autor: pelunia »

A co dokładnie planujecie kupić? Macie coś na uwadze? Jak chodzi o maszynki do golenia muhle, czy kosmetyki dla Panów, to super oferty można znaleźć w sklepie Facetaria.pl. Sama właśnie się tam rozglądam i mam wiele rzeczy na oku, nie wiem na co się zdecyduję.
mylife

Re: Prezenty gwiazdkowe

Post autor: mylife »

W sumie jestem pewna, że sporo osób ma problem z szukaniem możliwości, ale jak u mnie, co gdzie kupić, ale póki co sprawdzam takie janki centrum handlowe zdecydowanie będzie najlepszą opcją. I mam świadomość, że naprawdę warto sprawdzać sobie najlepsze kwestie i mam nadzieję, że będziecie w tym względzie wiedzieli, co i jak wygląda.
Kalla88

Re: Prezenty gwiazdkowe

Post autor: Kalla88 »

No właśnie - mimo tego, że poszczególne święta już były, to jest wiele innych jeszcze okazji. Chociażby mój brat ma teraz imieniny i chcę tutaj https://vica.pl/maszynki-do-golenia-dla ... 11294.html kupić maszynkę do golenia, a także kosmetyki.
ODPOWIEDZ