Social firmowy

Zapraszamy tutaj wszystkich, którzy potrzebują rad i wskazówek w sprawach dotyczących prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jak możemy Ci pomóc?
Awatar użytkownika
Wirginia
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2022, 0:39

Social firmowy

Post autor: Wirginia »

Jak wygląda w Waszych firmach mówiąc ogólnie - dbanie o pracowników? Zastanawiam się czy jesteście zadowoleni z tego jak pracodawcy o Was dbają? Nie wiem, macie organizowane jakieś wyjazdy integracyjne? My mamy zaplanowany taki wyjazd na wrzesień, pierwszy taki firmowy wyjazd u nas i jestem ogromnie ciekawa, jak to wyjdzie. Firma, która zajmuje się organizacją dała nam kilka naprawdę ciekawych propozycji, zdecydowaliśmy się na gry terenowe, na pewno będzie świetna zabawa.
Kuklon

Re: Social firmowy

Post autor: Kuklon »

Dla efektywnego zarządzania kontem TikTok, kluczowe jest zrozumienie statystyk Twojego profilu. Musisz mieć konto Pro, aby uzyskać dostęp do analityki, która zawiera takie informacje jak zasięg, zaangażowanie i profil demograficzny Twoich widzów. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... na-tiktoku i te dane są nieocenione w zrozumieniu, jak Twoje treści wpływają na Twoją publiczność.
ODPOWIEDZ