Reklama bloga

Chcesz poznać skuteczny sposób na reklamę zewnętrzną? Nie wiesz, czy zdecydować się na banery, czy ulotki? Właśnie tutaj znajdziesz odpowiedź.
AlaNiszka

Reklama bloga

Post autor: AlaNiszka »

Witam. Jestem zainteresowana reklamą bloga o serialach i nie wiem jak to uczynić. Czy podjąć się reklamy na adsense czy na facebooku? Może coś typu fanpage czy jak się to nazywa. Umiem pisać blogi ale nie umiem reklamować. Potrzebuje jakiejś porady. Jak na przykład jest reklamowana taka strona https://seriale.best/ o serialach. Jest coś czego nie wiem a mogę to zastosować aby to było skuteczne i działało? Nie chce stosować metody prób i błędów bo mogę wszystko stracić. Dlatego wolę zapytać Was.
opspomoc

Re: Reklama bloga

Post autor: opspomoc »

Wiesz co, ja kiedyś zleciłem agencji, bodajże funkymedia linkowanie mojej strony, ale wiem, że kolega linkował portal o tematyce całychfilmów online czy jakoś tak. Z tego co wiem, to był bardzo zadowolony. Może warto podpytać? ;)
KinoCDA

Re: Reklama bloga

Post autor: KinoCDA »

https://cineflix.pl to najlepsze filmy i seriale jakie tylko mozesz zobaczyć w internecie.
Bez wątpienia zobaczysz lepsze filmy niż na Netflix , Zalukaj, HBO , i innych portalach z filmami online.

ziarenko marihuany
Kasia Maj

Re: Reklama bloga

Post autor: Kasia Maj »

Szybkie Randki znajdziesz na https://poznaj-kobiete.pl to portal randkowy dla osób samotnych, szukających 2 połówki.
Szybko na nim się odnajdziesz. Portal randkowy jest zupełnie za darmo.
fasnka

Re: Reklama bloga

Post autor: fasnka »

Standardem tak naprawdę reklamowym, moim zdaniem, jest coś takiego jak na przykład długopisy metalowe z nadrukiem , bo bez tego nie da się nic po prostu zrobić. I ja sama wiem, że to jeden z takich “oklepanych” aczkolwiek sprawdzonych pomysłów. A wy co sądzicie?

beta alanina ostrovit opinie
heniu

Re: Reklama bloga

Post autor: heniu »

Odkryj potęgę Instagrama w promowaniu swojej firmy. Zwiększ zasięg, buduj większą świadomość marki i przyciągaj nowych klientów dzięki kampaniom reklamowym. Skorzystaj z precyzyjnego targetowania, aby dotrzeć do Twojej docelowej grupy odbiorców i zobacz, jak Twoja marka kwitnie na popularnej platformie społecznościowej. Tutaj https://supernowosci24.pl/artykul-promo ... stagramie/ możesz poczytać o tym, jak zwiększyć zasięgi postów.
Poznaniak

Re: Reklama bloga

Post autor: Poznaniak »

Reklama powinna wyróżniać się na tle konkurencji. Stwórzcie oryginalne, kreatywne reklamy, które przyciągną uwagę i zostaną zapamiętane. Unikalność może obejmować zarówno treść reklamy, jak i jej formę, np. humor, historia lub nietypowy sposób prezentacji produktu. WIele porad w tym zakresie znajdziecie tutaj https://faktypilskie.pl/pl/12_biznes/26 ... orcow.html .
rolly88

Re: Reklama bloga

Post autor: rolly88 »

Myślę, że w tym kierunku najlepiej byłoby pogadać sobie z firmą https://1stplace.pl/ , która specjalizuje się w działaniach reklamowych w internecie. Oni na pewno zaproponują odpowiednie rozwiązania, które przyniosą wam oczekiwane efekty.
frankoo

Re: Reklama bloga

Post autor: frankoo »

Reklama w social mediach może służyć różnorodnym celom biznesowym, takim jak zwiększenie świadomości marki, generowanie leadów, sprzedaż produktów czy budowanie relacji z klientami. Dzięki temu platformy te są atrakcyjnym narzędziem dla firm o różnorodnym profilu działalności. Grun to znaleźć dobrą agencję jak np https://tearsofjoy.pl/ , która zajmie się wszystkim kompleksowo.
ODPOWIEDZ