Dodatkowy magazyn?

Potrzebujesz specjalisty do zrealizowania ważnego projektu? Może sam oferujesz tego typu usługi? Napisz i czekaj na odzew!
Awatar użytkownika
kornel-65
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2021, 17:11

Dodatkowy magazyn?

Post autor: kornel-65 »

Siemka wszystkim. Byliście kiedyś w sytuacji kiedy nie starczyło wam miejsca na przechowywanie dokumentów lub innych rzeczy związanych z firmą? Ja kombinuję jak to rozegrać i przyszła mi właśnie do głowy jedna rzecz. Czy jest jakaś przechowalnia w Łodzi, gdzie można wynająć powiedzmy boks magazynowy i tam gromadzić te rzeczy? Słyszałem o podobnych magazynach, ale nie do końca mam pewność, czy opłaca się z nich korzystać.
słonkoo

Re: Dodatkowy magazyn?

Post autor: słonkoo »

Jeżeli potrzebujecie dodatkowej przestrzeni magazynowej, to nie jest problem, ponieważ firma EJKO http://ejko.com.pl/ posiada całkiem sporo miejsca na wasz towar. U nich macie pewność, że wasz towar będzie bezpieczny, także warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami współpracy z nimi.
malina

Re: Dodatkowy magazyn?

Post autor: malina »

Z pewnością warto zauważyć, że znaki ochrony ppoż w magazynie powinny być dobrze widoczne i regularnie konserwowane, aby zapewnić przestrzeganie wszystkich przepisów bezpieczeństwa. Ponadto dobrym pomysłem jest sprawdzenie, czy wszelkie zmiany w przepisach są brane pod uwagę przy aktualizacji znaków.
ODPOWIEDZ