Nowa balustrada

Potrzebujesz specjalisty do zrealizowania ważnego projektu? Może sam oferujesz tego typu usługi? Napisz i czekaj na odzew!
Grenia

Nowa balustrada

Post autor: Grenia »

Powoli remontujemy dom, który odziedziczyłam w zeszłym roku od babci. W tym momencie nadszedł czas na to, żeby wymienić balustrady na balkonach, bo te, które są w tym momencie po pierwsze straszą, a po drugie - i to ważniejsze - są po prostu niebezpieczne. Zamówimy takie balustrady z https://sklep-metale.pl znajomi polecili nam ten sklep.
kalinka

Re: Nowa balustrada

Post autor: kalinka »

A skoro o tym mowa, to powiedzcie, jak widzicie aranżację elewacji budynku? Wiem, że nawet płytki z cegły można położyć, ale nie mam pewności, czy to będzie dobry interes. W końcu to troszkę kosztuje, ale za to jak wygląda... No, sama nie wiem, co robić. Co mi radzicie? Jednak też potem można to zakonserwować, albo i pomalować.
melex855

Re: Nowa balustrada

Post autor: melex855 »

Od 2015 roku zajmujemy się systemami związanymi z bezpieczeństwem oraz wygodą użytkowania naszego domu. Projektujemy systemy alarmowe, systemy monitoringu oraz systemy inteligentnego domu. Bazujemy na doborze sprzętu sprawdzonych producentów, którzy oferują gwarancje na swoje urządzenia. Jesteśmy na bieżąco z światem nowych technologii więc wybieramy tylko nowoczesne systemy, które posłużą przez długie lata. Wszystkie projekty wykonywane są profesjonalnie by instalator mógł je łatwo zrozumieć. https://www.blueprotect.pl
ODPOWIEDZ