Producent okien drewnianych na rynek niemiecki

Potrzebujesz specjalisty do zrealizowania ważnego projektu? Może sam oferujesz tego typu usługi? Napisz i czekaj na odzew!
Elzon

Producent okien drewnianych na rynek niemiecki

Post autor: Elzon »

Dajcie mi proszę znać, czy macie jakieś doświadczenia z tą firmą http://holzfenster-auspolen.de są producentem okien drewnianych, ale też drzwi - najlepszej jakości, również na rynek Niemiecki. Moim zdaniem to świetnie, że sprzedają za granicę, dzięki temu polskie produkty mają w Niemczech taką dobrą opinię.
eaś

Re: Producent okien drewnianych na rynek niemiecki

Post autor: eaś »

Elzon pisze: 17 paź 2021, 3:20 Dajcie mi proszę znać, czy macie jakieś doświadczenia z tą firmą http://holzfenster-auspolen.de są producentem okien drewnianych, ale też drzwi - najlepszej jakości, również na rynek Niemiecki. Moim zdaniem to świetnie, że sprzedają za granicę, dzięki temu polskie produkty mają w Niemczech taką dobrą opinię.
Dobra firma to podstawa, ale moim zdaniem dobrze jest także poszukać w Polsce firm, które nie wstydzą się lokalnej sprzedaży. N a pewno pod kątem drzwi to rzeszowska firma Roltes świetnie sobie daje radę. Produkują drzwi od ponad 10 lat, a dodatkowo dostaniecie u nich na przykład klamki do drzwi wewnętrznych .

głośnika
ODPOWIEDZ